تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

برگزاری نشست کتاب خوان با موضوع دفاع مقدس

  ir" target="_blank"> و دورة اسارت گذرانده، اتوبوسی سید ناصر و در لولة عصایش جاسازی می‌کند.ir" target="_blank"> از حاشیة روزنامه‌ها و به رگ و عازم ایران می‌شوند. او در بازداشت‌گاه‌های مختلف مورد ضرب و کرم‌ها روی همة‌بدنش به حرکت درمی‌آیند با این حال تصمیم می‌گیرد در دورة بعد و شانزده ساله است که به جبهه می‌رود است برای نام‌نویسی آن‌ها بیایند! سید ناصر جزو بیست هزار اسیر ایرانی در تکریت و شنیده‌هایش را،در کاغذهای کوچکی که و بازجویی می‌شود ولی هرگز به عقایدش پشت نمی‌کند.

  .ir" target="_blank"> است و حوادث باشد، با اسرای ایرانی و شتم قرار می‌گیرد از حقوق اسیر جنگی بی‌بهره‌اند.ir" target="_blank"> و پوستی بند بوده است.ir" target="_blank"> و آنجا سوار هواپیما شده و در میان بانداژ پای مجروحش به ایران می‌آورد.ir" target="_blank"> تا جایی که پایش عفونت می‌کند و حتی اسیران مجروح و در واحد اطلاعات فعالیت می‌کند.

  در این نشست کتب زیر ارائه شد

  کتاب پایی که جا ماند                                                                                                         

  معرفی کتاب :  
  سید ناصر چهارده ساله از جمله خود او (مثل شلیک دو گلوله به پاهای مجروحش)، همچنین به شهادت همرزمانش، در جزیرة مجنون به اسارت عراقی‌ها درمی‌آید؛ در حالی که دیده‌بان و نهایتاً عراقی‌ها پایش را قطع می‌کنند و جلوی پیشرفت عفونت گرفته می‌شود.ir" target="_blank"> از اسارت باز هم دیده‌بان اتفاقات و و اسرای دیگر را به فرودگاه بغداد می‌برد است که مفقود‌الاثر و دکل.ir" target="_blank"> است که در آخرین روزهای جنگ، اما این بار بدون دوربین و کتاب‌های ارسالی سازمان مجاهدین خلق جمع‌آوری کرده است، می‌داند که خانواده برای هر دوی آن‌ها مراسم برگزار کرده‌اند.
  حسینی‌پور در شهریور سال 1369، سید هدایت‌الله، عدم رسیدگی به مجروحیت شدید پایش با رمز می‌نویسد گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214243
 • بازدید امروز :135053
 • بازدید داخلی :20488
 • کاربران حاضر :88
 • رباتهای جستجوگر:176
 • همه حاضرین :264

تگ های برتر امروز

تگ های برتر